Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2013-03-15 18:18:22

petryk28

Nowy

Zarejestrowany: 2013-03-14
Posty: 6
Punktów :   

Przedstawiamy się:

Może jeden jak stanie sam na polu walki nie będzie miał szans,ale jak stanie cała 20 to już trzeba się bać!



AK-Pietrix                   Piotrek lat 18 Uczeń
AK-Ares                      Dawid lat 25 Monter
AK-Tenshou                Adam lat 21 Szef Kuchni
AK-BodyGuard            Po 15latach służby przeniesiony do cywila. Pozdrawiam
AK-Tetus                    Zbyszek Lat 34 Mundurowy [Marynarz]
AK-Mocarny                Oskar lat 12 Uczeń
AK-Termoss                Damian lat 25 Magister
BOS-Malause              Arek lat 31 Na wygnaniu [Francja]
AK-Suuchi    Natasza lat ...... Pani Magister    Wiek podany jest w aktach które są u mnie w sejfie
AK-Robal69                Mariusz lat 40 Drogowiec
AK-Jutek                    Maciek lat 38 Technik
AK-Rozmuss               Jarek lat 36 Magister
AK-Kust                      Piotrek lat 31 Magister
AK-Slavia                   Łukasz lat 25 Hutnik
AK-Badam                  Adam lat 25 Botanik
AK-Geronimo              Piotrek lat 28 Inżynier
AK-Lipa                      Krzysiek lat 19 Student
AK-Tchibos                 Mike lat 32 Elektryk
AK-Elpatryko              Patryk lat 26 Elektryk
AK-Hubalx22              Darek lat 25 Górnik [Odszedł z przyczyn nie znanych,podejrzewamy udział osób 3 w jego decyzji]

To jest 20 walecznych najemników którzy krok po kroku,trzymając nabitą broń w dłoni z kolegami i koleżanką u boku ,dążą jak najszybciej do celu!!!!!!

Ostatnio edytowany przez petryk28 (2013-03-24 22:04:48)

Offline

 

#2 2013-03-15 21:12:40

Pietrx

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się:

To dołożę cos od siebie wiek edit ;D prawie 18 ale prawie to wielka różnica ;d zamieszkały w woj. Małopolskim ok Tarnowa ;D lubię sporty motorowe i zimowe najbardziej z tego kibicuje żużlowcom rajdowca i skoczkom ;d uczęszczam do technikum mechanicznego :d i to chyba tyle. A bardzo kiepsko piszę na klawie i mało ortograficznie za co przepraszam ;D

Offline

 

#3 2013-03-19 16:29:08

AK-Clovi

Moderator

Zarejestrowany: 2013-03-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się:

No to ja też dodam coś od siebie. Jak już widzieliście kucharz wiek 21 lat. Pochodzę z Tychów ale mieszkam w Tychach i Katowicach na przemiennie. woj. Śląskie. Grywam w piłkę nożną już nie zawodowo... z powodu kontuzji . Ale gram w lidze amatorskiej i z kumplami na hali w Bieruniu. Lubie się w weekend napić wódeczki w doborowym towarzystwie w niezliczonych ilościach. Lubie gotować dla swojej narzeczonej i ogólnie to fajny koleś ze mnie.

Czekam na informacje o was. ;p

Offline

 

#4 2013-03-22 19:10:27

petryk28

Nowy

Zarejestrowany: 2013-03-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się:

To jak już oficerowie piszą o sobie to ja napiszę o sobie. Przez 17 lat ciężko pracowałem z tego 15 lat w mundurze. Dorobiłem się 3 cudownych dzieci. Jedno nawet jest zarażone pasją po ojcu do grania. Drugi do brojenia. A córeczka do żądrzenia. ha ha
Szybka jazda to moja pasja. Motor to całe życie. Które połowę życia już mi odebrało. Nie lubię wódki jak oficer powyżej ale lubię się jej napić w doborowym towarzystwie. Na pewno się zastanawiacie kim jestem. Jestem ..... haha fajnym facetem który nastawia karku dla swego szefa. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs.pun.pl www.ffallybk.pun.pl www.adkrakow.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.bombelek.pun.pl